Opuštěná a léčebná zvířata, o.p.s.

 

Kdo jsme ? 

Jsme záchytné středisko v Praze - Bohnicích, které bylo založeno před  8 lety. Naše současná kapacita je cca 60 kočiček a kocourů.

 

Adresa: 

ústavní 91, Praha 8, Bohnice, tel: 603 947 295, paní šeberová  /17,00 - 20,00 hod./

nebo 855 08 209 večer domů, osobní návštěvy prosíme pro předchozím ohlášení

 

Jak se k nám dostanete ? 

Sídlíme přímo v areálu Psychiatrické léčebny v Bohnicích, pavilon číslo 10. Autem: vjezd do areálu je hlavní bránou, kde ohlásíte, že jedete k nám a můžete bez problémů  dojet až na místo. Autobusem: číslo 200 z konečné metra C - nádraží Holešovice do stanice Odra. 

 

 

Nemůžete si  osvojit zvířátko a přesto nám chcete pomoci ? 

Budeme Vám vděční za každý sebemenší příspěvek, Vítáno je i krmivo pro kočky, deky, čistící přípravky  a případně případně další pomoc. Děkujeme

Naše bankovní spojení je :  02 09  84 23 99  / 0800 

 

 

Jak žijí naše kočičky ?

O zvířátka se staráme s největší možnou péčí. Ale věřte nám, že žádná naše materiální   péče (klec, jídlo, ošetření) jim nemůže vynahradit skutečný domov a člověka, ke kterému budou patřit, který pro ně bude mít porozumění a pohlazení.  

 

Jaké kočky máme ?

U nás najdete kočky a kocourky všech barev, ras a stáří. Podle Vašich možností a potřeb Vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější zvířátko právě pro Vás. Některé zvíře je vhodné do bytu, jiné potřebuje zahrádku, další je ideální k dětem a jiné se dětí bojí.

 

Kotě nebo dospělá kočka ?

Koťátko je takové kočičí miminko se všemi radostmi i starostmi.  Dospělá kočka má  také své výhody. Už vidíte jak definitivně vypadá, bývá už kastrovaná, chodí na kočičí záchod ...

Zvláštní příležitost je tu pro starší lidi, kteří již mají strach si mladého zvířátko pořídit, aby jejich kamarád jednou neosiřel. U nás si mohou osvojit starší,  možná již také osiřelé zvířátko.

 

 

 Chcete si pořídit kočku nebo kocourka ?

Co potřebuje kočka k životu ? - jestliže se jedná a Vaši první kočku, pročtete si pozorně.

Prosíme Vás, pečlivě si promyslete, zda máte dost času a ochoty se o zvířátko několik let stararat. Mít doma živého tvorečka je krásné, dá Vám tolik lásky a radosti, ale je to také odpovědnost. 

Fotografie

Zde najdete fotky kočiček


 

Tento web spravuje TYRKYS, škola cestovního ruchu, Na Moráni 5, 120 00 Praha 2

http://www.agencyjomys.cz/kurzy.html

Zpět

Copyright © 2000, JOMYS